Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Naklejanie zdjęć pod szkło akrylowe to specjalna technika oprawiania fotografii, polegająca na połączeniu całej powierzchni najwyższej jakości tradycyjnego papieru fotograficznego Kodak z doskonałej jakości szkłem akrylowym, przy użyciu ultraprzeźroczystego kleju.
Proces ten nadaje fotografii dodatkowej głębi, podnosi nasycenie barw, kontrast i ostrość obrazu. Uzyskany efekt jest wręcz spektakularny, dlatego technika ta chętnie wykorzystywana jest w galeriach, muzeach, na wystawach wewnętrznych oraz przez osoby prywatne, chcące ozdobić nowoczesne wnętrza swoich domów za pomocą olśniewających fotografii.

POWIERZCHNIA: EFEKT PRZESTRZENNEJ FOTOGRAFII

 

Zewnętrzną częścią tak oprawionej pracy jest wysokiej jakości szkło akrylowe. W zależności od grubości zastosowanej ultraprzeźroczystej tafli szkła akrylowego, uzyskuję się efekt przestrzennej fotografii. Im większa grubość szkła akrylowego, tym rezultat jest bardziej wyrazisty. Na specjalne życzenia istnieje możliwość polerowania krawędzi szkła, by nadać pracy wyjątkowego charakteru szklistych krawędzi.

TECHNOLOGIA: UNIKALNE WRAŻENIA WIZUALNE I WYSOKA TRWAŁOŚĆ

 

Wykorzystana technologia: Lambda.

Standardem w przypadku tego typu oprawy jest zastosowanie płyty aluminiowej dibond do usztywnienia i zabezpieczenia pracy. Całość, złożona z płyty dibond, doskonałego papieru fotograficznego oraz idealnie przezroczystego szkła akrylowego, nadaje fotografii unikalny, trwały i niepowtarzalny wygląd. Oprawiona w ten sposób praca jest zabezpieczona przed zniszczeniem, kurzem, zadrapaniami oraz działaniem czynników atmosferycznych.

Dla umożliwienia montażu fotografii, z tyłu pracy umieszczone są specjalne listwy, które sprawiają, że praca znajduje się w odległości 20 mm od ściany.

MATERIAŁY: WYKORZYSTANE TWORZYWA DAJĄ EFEKT GŁĘBI I OSTROŚCI OBRAZU

  • Tradycyjny, najwyższej jakości papier fotograficzny Kodak
  • Powierzchnia szkła akrylowego, która nadaje fotografii dodatkowej głębi, podnosi nasycenie barw, kontrast i ostrość obrazu
  • Grubość szkła od 2mm do 10mm
  • Zdjęcie pod szkłem akrylowym połączone jest z płytą aluminiową dibond, za pomocą idealnie przezroczystego kleju
  • Specjalne mocowanie dające efekt dystansu od powierzchni, na której zawieszona jest fotografia (praca znajduje się 20 mm od ściany)
  • Maksymalny format 150x300cm.

Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com