SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Wydruki na papierze możemy wykonać dla Państwa na szereg sposobów, w wielu formatach oraz opcjach wykończenia i oprawienia. Specjalizujemy się w wykonywaniu cyfrowych powiększeń wielkoformatowych – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też na zlecenie firm i instytucji: agencji reklamowych, projektantów wnętrz, studiów fotograficznych, galerii czy muzeów.

W zależności od potrzeb Klienta oraz celów, w jakich ma zostać wykonana praca, proponujemy dobór różnorodnych rodzajów papieru. Niektóre z nich idealnie sprawdzają się przy produkcji materiałów reklamowych lub związanych z wystrojem wnętrz. Inne są doskonałym nośnikiem dla zdjęć portretowych, przyrodniczych czy archiwalnych. Jeszcze inne są przeznaczone do tworzenia reprodukcji prac plastycznych. Doradzamy naszym Klientom, jaka struktura papieru, jego odcień czy specyficzne właściwości pozwolą na wydobycie z fotografii lub z projektu graficznego całego kunsztu, piękna i atrakcyjności.

POWIERZCHNIA: WIELE RODZAJÓW PAPIERU ŚWIATOWYCH MAREK

Każdy Klient, według własnych potrzeb, ma możliwość wyboru z kilkudziesięciu różnych podłoży do druku, które zostały specjalnie wyselekcjonowane z pośród najlepszych, światowych producentów, takich jak: Kodak, Epson, Hahnemuhle, Canson i wielu innych

TECHNOLOGIA: SPOSÓB DRUKU IDEALNIE DOBRANY DLA CELÓW KLIENTA W zależności od wymagań i celów Klienta oferujemy wykonanie usług w trzech różnych technologiach: Lambda Print, Digigraphie® lub FineArt. Niezależnie od wyboru technologii i podłoża gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości druku, jaka w obecnej chwili jest dostępna na świecie. Zostało to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i świadectwami oraz opinią wielu naszych zadowolonych Klientów – polskich i zagranicznych. MATERIAŁY: NAJLEPSZY PAPIER W ODPOWIEDNIEJ OPRAWIE Oferujemy powiększenia cyfrowe, wykonywane na wielu różnych rodzajach papieru, pochodzącego od najlepszych, światowych producentów. Proponujemy wydruki:
  • na tradycyjnym srebrowym papierze fotograficznym
  • na folii Duratrans, naświetlane na Durst Lambda (mleczna folia Duratrans jest uznawana na świecie za materiał o najwyższym standardzie reklamowym i jest wykorzystywana m.in. do produkcji kasetonów świetlnych)
  • na archiwalnych podłożach, z wykorzystaniem drukarek Epson Stylus. Zdjęcia wydrukowane na specjalnych papierach archiwalnych w technologii Epson Digigraphie gwarantują najdoskonalsze standardy w fotografii cyfrowej oraz długoletnią żywotność tak wykonanej pracy.
Fotografie oraz grafiki wydrukowane na różnorodnych rodzajach papieru możemy potem oprawić i uszlachetnić na wiele sposobów. Ich powierzchnię możemy pokryć laminatem (błyszczącym, matowym lub satynowym), chroniącym pracę przed UV oraz zarysowaniami. Powiększenie można nakleić na dowolnie wybrany nośnik, np. drewno, plexi, lekką piankę lub aluminiową płytę kompozytową typu Dibond, który posiada z tyłu odpowiednie mocowanie, umożliwiające wygodne zawieszenie pracy na ścianie. Wydruk na papierze możemy również umieścić za szkłem lub przezroczystą płytą plexi. Dysponujemy też dużym wyborem ram oraz passe-partout, które nadadzą pracy ostateczny sznyt i charakter.
About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com