Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zdjęcie na aluminium (Dibond®) jest wykonane na najwyższej jakości, tradycyjnym papierze fotograficznym Kodak i zabezpieczone przed promieniowaniem UV odpowiednim laminatem. Tak obrobiona fotografia naklejona jest na bardzo trwałą i lekką płytę aluminiową Dibond. Z tyłu pracy umieszczone są specjalne listwy, które sprawiają, że zdjęcie znajduje się w odległości 20 mm od ściany, co daje odpowiedni efekt estetyczny.
Fotografie na płycie aluminiowej Dibond znajdują zastosowanie w galeriach, muzeach, na wystawach wewnętrznych oraz w biurach, domach i mieszkaniach – jako sposób wyeksponowania wyjątkowych zdjęć, a także jako nowoczesny element wystroju wnętrz. Trwałość aluminiowej płyty Dibond oraz ochronne właściwości użytego na powierzchni zdjęcia laminatu sprawiają, że tak oprawione fotografie umieszczane są przez użytkowników nawet w kuchni, łazience czy innych miejscach, gdzie działają czynniki takie jak podwyższona temperatura lub wilgoć.

POWIERZCHNIA: RÓŻNE LAMINATY – RÓŻNE EFEKTY WIZUALNE 

Do wyboru mamy trzy laminaty, chroniące zdjęcie przed promieniowaniem UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi: błyszczący, matowy i satynowy. W zależności od użytego laminatu, można uzyskać różne, ciekawe efekty wizualne. Rodzaj wykończenia może np. intensywnie podkreślić żywe nasycenie barw, podbijając kontrast obrazu lub dać ciepły, nastrojowy efekt, przy zachowaniu odpowiedniej kolorystyki i ostrości fotografii. TECHNOLOGIA: TRWAŁOŚĆ W KAŻDYM CALU Wykorzystana technologia: Lambda. Zdjęcia przeznaczone do umieszczania na płycie Dibond to powiększenia naświetlane na urządzeniu Durst Lambda, w technologii Lambda Print, na papierze fotograficznym Kodak Professional, a następnie poddawane obróbce chemicznej w procesie RA-4. Odbitki zabezpieczane są laminatem o wybranej strukturze (błyszcząca, matowa, satynowa), odpornym na promieniowanie UV, a potem naklejone są na płytę Dibond (aluminiowa płyta dwuwarstwowa z wypełnieniem polietylenowym). MATERIAŁY: STABILNOŚĆ I NOWOCZESNY EFEKT
  • Tradycyjny, doskonałej jakości papier fotograficzny Kodak
  • Wysokiej jakości laminat, chroniący prace przed UV: błyszczący, matowy lub satynowy
  • Fotografia połączona jest z niezwykle trwałą i stabilną płytą aluminiową Dibond
  • Specjalne mocowanie umożliwia uzyskanie efektu dystansu od ściany – element do zawieszenia zdjęcia wykonany jest z listwy aluminiowej, która sprawia, że praca znajduje się w odległości 20 mm od ściany.
Tak wykonane prace nie wymagają już dodatkowej oprawy w ramy.

Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com