Praca

Holy-Art poszukuje Key Account Specialist!

Jeżeli jesteś pasjonatem fotografii, lubisz bywać na wernisażach i wiesz co się dzieje na mapie kulturalnej Warszawy, to jest to praca idealna dla Ciebie. Ważna jest dla nas Twoja samodzielność i aktywność. Najlepiej, jeśli masz doświadczenie w branży reklamowej lub fotograficznej. Obiecujemy miłą współpracę oraz realne możliwości rozwoju. Zacznij swoją przygodę z firmą, gdzie powstaje sztuka! Jak?
Prześlij do nas swoją aplikację na: rekrutacja@holy-art.pl, a w tytule wiadomości wpisz: „Key Account Specialist”.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad Klientami kluczowymi, w tym doradztwo w zakresie produktów i usług,
  • aktywne budowanie długofalowych relacji z Klientami kluczowymi,
  • prowadzenie spotkań handlowych,
  • sporządzanie ofert i negocjacje warunków zawieranych transakcji,
  • odpowiedzialność za realizację ustalonego budżetu sprzedażowego,
  • ra­por­to­wa­nie wła­snej pra­cy,
  • współpraca z działem graficznym, produkcyjnym, zarządem oraz zespołami wspierającymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta z branży poligraficznej, fotograficznej,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • umiejętności planowania i organizacji własnej pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • dobra obsługa komputera (pakiet Office),
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny,
  • moż­li­wość roz­wo­ju za­wo­do­we­go i po­zy­ski­wa­nie no­wych kom­pe­ten­cji,
  • umowę o pracę,
  • przy­ja­zną at­mos­fe­rę pra­cy.
About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com

Translate »