Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Canvas to fotografia wydrukowana na specjalnym archiwalnym płótnie, zapewniającym trwałość nawet do 100 lat. Prace wykonujemy za pomocą druku najwyższej jakości, na urządzeniach marki Epson. Płótno naciągnięte jest na stabilne drewniane krosno malarskie, dzięki czemu tworzy się prosta i elegancka oprawa, nie wymagająca zastosowania dodatkowej ramy. Instalacja na ścianie odbywa się przy pomocy specjalnej, metalowej zawieszki.

Wydruki na płótnie bardzo różną się od nowoczesnych, błyszczących fotografii. Praca nadrukowana na płótnie daje artystyczny efekt obrazu, wrażenie ciepła i miękkości. Wnosi do pomieszczenia, w którym jest wyeksponowana, niepowtarzalny klimat.

Fotografia typu Canvas przeznaczona jest do wykorzystania w galeriach, muzeach i na wystawach wewnętrznych. Coraz częściej też znajduje zastosowanie w domach i mieszkaniach, których właściciele pragną osiągnąć efekt „klimatycznego wnętrza”.

 

Specjalizujemy się w wykonywaniu cyfrowych powiększeń wielkoformatowych – zarówno dla klientów indywidualnych, jak też na zlecenie firm i instytucji: agencji reklamowych, projektantów wnętrz, studiów fotograficznych, galerii czy muzeów. do wydruków mozemy dołaczyć certyfikat Digigraphie®.

POWIERZCHNIA: WIELE RODZAJÓW PAPIERU ŚWIATOWYCH MAREK

Każdy Klient, według własnych potrzeb, ma możliwość wyboru z kilkudziesięciu różnych podłoży do druku, które zostały specjalnie wyselekcjonowane z pośród najlepszych, światowych producentów, takich jak: Epson, Hahnemuhle, Canson i wielu innych

TECHNOLOGIA: SPOSÓB DRUKU IDEALNIE DOBRANY DLA CELÓW KLIENTA

W zależności od wymagań i celów Klienta oferujemy wykonanie usług w trzech różnych technologiach: Digigraphie® lub FineArt.

Niezależnie od wyboru technologii i podłoża gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości druku, jaka w obecnej chwili jest dostępna na świecie. Zostało to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i świadectwami oraz opinią wielu naszych zadowolonych Klientów – polskich i zagranicznych.

MATERIAŁY: NAJLEPSZA TKANINA W ODPOWIEDNIEJ OPRAWIE

Oferujemy powiększenia cyfrowe, wykonywane na wielu różnych rodzajach papieru, pochodzącego od najlepszych, światowych producentów. Proponujemy wydruki:

  • na archiwalnych podłożach, z wykorzystaniem drukarek Epson Stylus. Zdjęcia wydrukowane na specjalnych papierach archiwalnych w technologii Epson Digigraphie gwarantują najdoskonalsze standardy w fotografii cyfrowej oraz długoletnią żywotność tak wykonanej pracy.

Fotografie, plakaty oraz grafiki wydrukowane  możemy oprawić i uszlachetnić na wiele sposobów. Ich powierzchnię możemy pokryć powłoką chroniącą pracę przed UV oraz zarysowaniami. Powiększenie można naciągnąć na Blejtram, który posiada z tyłu odpowiednie mocowanie, umożliwiające wygodne zawieszenie pracy na ścianie. Wydruk możemy również oprawić w ramy drewniane lub aluminiowe.

 

Masz pytanie, zadzwoń lub napisz:


511-966-579


kontakt@holy-art.pl

About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com

Translate »