Każdy z nas na myśl o wiośnie czuje przypływ energii i chęci do działania. A gdyby tak użyć jej do sezonowych zmian we własnym domu czy mieszkaniu? Zdjęcia na płótnie, czyli popularne canvasy, to świetny sposób na wyrazistą metamorfozę. Dają nie tylko możliwość wprowadzenia osobistego akcentu do biurowych czy domowych pomieszczeń. To także rozwiązanie szybkie i banalnie proste – my dostajemy od Ciebie zdjęcie bądź grafikę, Ty wybierasz wymiary i gotowe.

Jeśli nie masz pomysłu na to, co powiesić na ścianie, mamy dla Ciebie parę podpowiedzi. Najpierw pomyśl, czy masz jakiś ulubiony obrazek z motywacyjnym cytatem lub grafikę, która już od lat ozdabia Twój pulpit komputera. Jeśli tak, przenieś je do realu i udekoruj nimi ścianę. Przypływ pozytywnej energii przy każdym spojrzeniu gwarantowany!

Zdjęcia z wakacji czy rodzinne portrety to drugi sposób na spersonalizowanie wnętrza. Kto nie wolałby być otoczony portretami najbliższych zamiast mieszkać wśród pustych, smutnych ścian?

Trzecią propozycją są samodzielnie wykonane zdjęcia abstrakcyjne czy pejzaże. Zamiast wrzucić na Instagrama, przenieś je na canvas, a zdjęcia nabiorą formy wielkiego dzieła. Jeśli zawsze marzyłeś, żeby być artystą – to właśnie Twoja szansa!

Wiosenna metamorfoza zależy tylko od Ciebie, więc nie zwlekaj i odśwież swoje wnętrze stosując canvasy wyprodukowane przez Holy-Art!

About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com