Tapety na ścianie dają nieograniczone możliwości aranżacyjne – są niedrogie i trwałe. Widzieliście już kreator wnętrz, na naszej stronie InteriorDecoration.pl, gdzie możecie zaprojektować wymarzoną tapetę? Z nami i Ty możesz zostać projektantem!

Szukanie tapet w sklepach często kończy się na znalezieniu kilku gotowych wzorów. Ale nie u nas. Na naszej stronie internetowej, znajdziesz taką tapetę, jaką chcesz. Wiesz dlaczego? – bo sam ją zaprojektujesz!

Nie bój się! To proste! Podaj wymiary, wybierz zdjęcie i gotowe. Nie wierzysz? Zajrzyj na naszą stronę, a przekonasz się, że nie ma łatwiejszego sposobu na zmianę wystroju. Co więcej, możesz wybierać spośród kilku rodzajów tapet – gładkie lub strukturalne, samoprzylepne lub na klej. Ten wybór zależy tylko od Ciebie.

Jeśli nie możesz się zdecydować, który rodzaj wybrać, mamy dla Ciebie kilka porad, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Tapeta strukturalna ma większą gramaturę – lepiej wycisza pomieszczenie.

 

Tapeta samoprzylepna jest już pokryta klejem – jedyne co musisz zrobić, to oddzielić warstwę tapety od papieru i nałożyć na przygotowaną wcześniej ścianę.

Dodatkowo, wszystkie tapety są wykonane w technologii PVC-free – nie wymagają dodatkowego laminowania. Co to oznacza w praktyce? Produkt został opracowany do stosowania w środowiskach komercyjnych i mieszkaniowych, podatnych na zużycie, takich jak: hotele, budynki mieszkalne oraz biurowe, szkoły, domy i inne. W przeciwieństwie do podobnych produktów technologia tworzenia naszych tapet zapewnia trwałość, bez konieczności stosowania ochronnej powłoki wierzchniej (laminatu). Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a nasza tapeta chroniona jest przed otarciami, zarysowaniami i innymi czynnikami zewnętrznymi.

About Us

Bifrost is a very clean and contemporary WordPress Theme which fits any needs, it finds use in different purposes like agencies, freelancers, photographer, e-commerce stores.

hello@neuronthemes.com